KURUMSAL

Yönetim Ekibi

 

 

2003 yılında farklı çeşitlerde Gazlı Amortisör ve Blok-Lift üreticisi olarak kurulan Turkas Amortisör Ltd. Şti. bitmek bilmeyen çalışmaları sayesinde, Gazlı Amortisör sektörünün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

 

 

Ürün gamımız genel olarak, “Ayarlanabilir Gazlı Amortisörler, Paslanmaz Çelik Gazlı Amortisörler ve Ters çalışan Gazlı Amortisörler”‘den oluşmaktadır. Sloganımız her zaman, "Kalite Üretmek ve Kaliteyi satmak" ve ayrıca müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

 

 

Turkas’ın yüksek kaliteli ürünleri günlük yaşamın temel ihtiyaçlarını karşılamalarının yanında sanayinin gelişmesine de katkıda bulunmaktadır.

 

ISO 9001 kalite belgemiz ve kalite yönetim sistemimiz ile her zaman hem yurt içi ve hem de uluslararası piyasalarda mutlak kalitemizi korumaktayız ve uluslararası standartların yükümlülüklerine bağlı kalmaktayız. Çalışmalarımız Çevre Dostu ürünlerin üretimi ile beraber ilerlemektedir

 

 

Bizim temel politikamız "Yüksek başarı, yüksek doğruluk ve yüksek karakteristiğe sahip” ürünleri iş ortaklarımıza tedarik ederek katkıda bulunmaktır.

 

Turkas_Mission (1).jpg
Turkas_Mission (6).jpg
Turkas_Mission (2).jpg
Turkas_Mission (3).jpg
Turkas_Mission (4).jpg
Turkas_Mission (5).jpg